• This topic is empty.
Przeglądasz 1 post (z 1 razem)
 • Autor
  Wpisy
 • #60982

  Kryteria kwalifikacji do oddłużenia konsumentów mogą się różnić w zależności od programu oddłużeniowego lub instytucji, która oferuje takie rozwiązania. Jednak ogólnie przyjmuje się, że osoby ubiegające się o oddłużenie muszą spełnić następujące kryteria:

  1. Znajdować się w trudnej sytuacji finansowej: Osoby starające się o oddłużenie muszą wykazać, że mają problemy ze spłatą swoich zobowiązań finansowych i że ich sytuacja jest trudna.
  2. Posiadać stały dochód: Aby zakwalifikować się do oddłużenia, osoby te muszą wykazać, że posiadają stałe źródło dochodu.
  3. Posiadać polskie obywatelstwo lub zamieszkiwać w Polsce: Zazwyczaj programy oddłużeniowe są przeznaczone dla osób posiadających polskie obywatelstwo lub zamieszkujących w Polsce.
  4. Posiadać zadłużenie na poziomie powyżej określonej kwoty: Wymagana kwota zadłużenia może się różnić w zależności od programu oddłużeniowego lub instytucji, która oferuje takie rozwiązania.
  5. Nie posiadać możliwości spłaty długu w ciągu 5 lat: Osoby starające się o oddłużenie muszą wykazać, że nie są w stanie spłacić swojego długu w ciągu 5 lat.

  Warto jednak pamiętać, że kryteria kwalifikacji do oddłużenia mogą się różnić w zależności od programu oddłużeniowego lub instytucji, która go oferuje. Przed skorzystaniem z takiego rozwiązania należy dokładnie zapoznać się z warunkami programu.

Przeglądasz 1 post (z 1 razem)
 • Musisz być zalogowany, żeby odpowiedzieć na wątek.
Doradcy Forum KredytowegoTagged: Oddłużanie, upadłość konsumencka This topic is empty. Przeglądasz 1 post (z 1 razem) Autor Wpisy 19 kwietnia 2023 at 13:19 #60982 Doradcy Forum KredytowegoKeymaster Kryteria kwalifikacji do oddłużenia konsumentów mogą się różnić w zależności od programu oddłużeniowego lub instytucji, która oferuje takie rozwiązania. Jednak ogólnie przyjmuje się, że osoby ubiegające się o oddłużenie muszą spełnić następujące kryteria: Znajdować...Forum Kredytowe: Kredyty i Pożyczki - Pomoc, Opinie, Porady