• This topic is empty.
Przeglądasz 1 post (z 1 razem)
  • Autor
    Wpisy
  • #60942

    Aby skorzystać z ulgi na koszty sądowe po otrzymaniu nakazu zapłaty, należy złożyć w sądzie wniosek o zwolnienie lub obniżenie kosztów sądowych. Wniosek taki powinien być złożony na formularzu dostępnym na stronie internetowej sądu oraz zawierać odpowiednie uzasadnienie oraz załączniki.

    W zależności od sytuacji, do wniosku można dołączyć dokumenty potwierdzające trudną sytuację finansową, takie jak zaświadczenie o dochodach czy oświadczenie o stanie majątkowym. Decyzja o przyznaniu ulgi na koszty sądowe będzie zależeć od sytuacji finansowej dłużnika oraz od decyzji sądu.

Przeglądasz 1 post (z 1 razem)
  • Musisz być zalogowany, żeby odpowiedzieć na wątek.
Doradcy Forum KredytowegoTagged: Nakaz zapłaty, sprzeciw od nakazu zapłaty This topic is empty. Przeglądasz 1 post (z 1 razem) Autor Wpisy 19 kwietnia 2023 at 20:23 #60942 Doradcy Forum KredytowegoKeymaster Aby skorzystać z ulgi na koszty sądowe po otrzymaniu nakazu zapłaty, należy złożyć w sądzie wniosek o zwolnienie lub obniżenie kosztów sądowych. Wniosek taki powinien być złożony na formularzu dostępnym...Forum Kredytowe: Kredyty i Pożyczki - Pomoc, Opinie, Porady