Forum Forum Kredytowe Pomoc dla zadłużonych Jakie dokumenty muszę przedstawić, aby skorzystać z ulgi na koszty sądowe po otrzymaniu nakazu zapłaty?

  • Czytaj wątek i dodaj odpowiedź.
Przeglądasz 1 post (z 1 razem)
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #60942 Odpowiedz

    Aby skorzystać z ulgi na koszty sądowe po otrzymaniu nakazu zapłaty, należy złożyć w sądzie wniosek o zwolnienie lub obniżenie kosztów sądowych. Wniosek taki powinien być złożony na formularzu dostępnym na stronie internetowej sądu oraz zawierać odpowiednie uzasadnienie oraz załączniki.

    W zależności od sytuacji, do wniosku można dołączyć dokumenty potwierdzające trudną sytuację finansową, takie jak zaświadczenie o dochodach czy oświadczenie o stanie majątkowym. Decyzja o przyznaniu ulgi na koszty sądowe będzie zależeć od sytuacji finansowej dłużnika oraz od decyzji sądu.

Przeglądasz 1 post (z 1 razem)
Odpowiedz na: Jakie dokumenty muszę przedstawić, aby skorzystać z ulgi na koszty sądowe po otrzymaniu nakazu zapłaty?
Twoja odpowiedź:
Doradcy Forum KredytowegoForum › Forum Kredytowe › Pomoc dla zadłużonych › Jakie dokumenty muszę przedstawić, aby skorzystać z ulgi na koszty sądowe po otrzymaniu nakazu zapłaty? Tagged: Nakaz zapłaty, sprzeciw od nakazu zapłaty Czytaj wątek i dodaj odpowiedź. Przeglądasz 1 post (z 1 razem) Autor Odpowiedzi 26 marca 2024 at 22:48 #60942 Odpowiedz Doradcy Forum KredytowegoKeymaster Aby skorzystać z ulgi na koszty...Forum Kredytowe: Banki, Chwilówki, Twoje Finanse -> Zadaj pytanie