0
(0)

DLACZEGO WSPÓŁPRACA Z FORUM?

Forum-Kredytowe.org to najpopularniejsze i prawdopodobnie najbardziej opiniotwórcze polskie forum o rynku finansowym, oddłużaniu i forum prawne, które w każdym miesiącu odwiedza około 150 tysięcy internautów generując ponad pół miliona wyświetleń. Wpisy komercyjne notują zazwyczaj od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy wyświetleń, mając realny wpływ na kreowanie opinii o produktach finansowych, a także ich sprzedaż. Nasze linki partnerskie w kwietniu 2018 roku wygenerowały sprzedaż na poziomie ponad 1,12 mln złotych, co także potwierdza ogromny potencjał sprzedażowy forum i siłę artykułów sponsorowanych i linków.

Jak wynika z przeprowadzonego wśród czytelników forum  konkursu (wzięło w niej udział dziewięć tysięcy osób), nasze artykuły sponsorowane są wysoko oceniane przez czytelników i mają duży wpływ na ich decyzje przy wyborze produktów finansowych.

Reklamodawca poprzez obecność na Forum Kredytowe zyskuje dostęp do wyselekcjonowanej grupy odbiorców, dla których rynek finansowy zarówno ten bankowy jak i pozabankowy jest ważnym tematem. W większości są to osoby poszukujące produktów finansowych: kredytów, pożyczek, kont, kart kredytowych czy pomocy prawnej. To grupa wyjątkowo trudna do zdobycia w innych mediach czy serwisach jak również podatna na zmiany rynkowe, które forum-kredytowe.org kreują.

Współpraca z Forum to także wysoki poziom profesjonalizmu pod względem merytorycznym (jakość tekstu), wizualnym (zdjęcia), kreatywnym, terminowym.

OGÓLNE ZASADY WSPÓŁPRACY

Na Forum promujemy artykuły/produkty/usługi, które są:

  • dobrej jakości,
  • uważamy za godne polecenia,
  • sami z nich korzystam lub chętnie byśmy korzystali,
  • są bliskie tematyce forum lub tematyce popularnej wśród Forumowiczów

Wszystkie teksty na forum są w pełni autorskie, również te komercyjne. Piszemy zarówno o zaletach, jak i wadach produktów/usług.

MOŻLIWE FORMY WSPÓŁPRACY

Cenimy sobie przede wszystkim kreatywne kampanie, które niosą ze sobą ciekawy materiał dla czytelników. Sami zawsze przedstawiam kilka autorskich pomysłów na każdą kampanię.

Kampanie na blogu i jako mailing do naszych Forumowiczów.

  • wpisy poradnikowe z lokowaniem produktów,
  • reklama display (banery i inne elementy graficzne),
  • linki, odnośniki.

Aktualnie oferowane formy współpracy

1. Baner reklamowy w prawym obszarze forum, dostępny na większości powiązanych tematycznie podstron i postów ( np. baner Pajacyk). 

Baner reklamowy wymiary 600x200px lub 300x250px maksymalna waga 101kB.

2. Wpis sponsorowany w danym zakresie tematycznym. 
Wpis sponsorowany tematycznie z jednym odnośnikiem do Państwa strony. Minimalna ilość znaków 1000 (nie licząc spacji i pojedynczych znaków np. a, i, o, itp.).

3. Leady reklamowe. To jedyny na rynku rodzaj bezpośredniego pozyskiwania Klienta na doradztwo prawno – finansowe. Tylko osoby wyrażające na forum chęć kontaktu w powyżej tematyce przesyłane są bezpośrednio do partnerów forum.

Według naszych testów (porównanie z Google Adwords) koszt konwersji w tej branży jest tańszy niż za pośrednictwem Adwords. W większości przypadków firmy decydują się na rozwiązanie nr 3. Jednak decyzja zawsze należy do Państwa. 

Dzięki dobremu pozycjonowaniu forum oraz zabiegom SEO – firmy, które się u nas reklamują zazwyczaj pojawiają się od razu na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google na daną frazę (np. pożyczki pod zastaw nieruchomości opinie). 

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi formami współpracy zachęcamy do dalszego kontaktu. Informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie reklamami na forum ograniczamy ilość miejsc reklamowych.

Prowadzimy jedynie kampanie, które według nas zasługują na umieszczenie na forum, nie są reklamą nachalną lub typowym spamem. Jeśli artykuł sponsorowany nie spełnia odpowiednich wymogów nie zatwierdzamy go, lub wprowadzamy odpowiednią korektę, oczywiście do akceptacji przez reklamodawcę.

Forum-Oddłużanie dział „Artykuły sponsorowane

Pokazujemy w nim produkty, które osobiście selekcjonujemy z kilkudziesięciu banków lub instytucji pozabankowych. Jeśli uważasz, że Twój produkt też zasługuje rekomendację czytelników Forum, napisz na kontakt@forum-oddłużanie. Umieszczenie produktu w serwisie możemy rozliczyć na dwa sposoby: rozliczenie prowizyjne za sprzedaż lub jednorazowa opłata. Produkty z działu „Artykuły sponsorowane” są również promowane na stronie głównej forum, baner w wyznaczonym miejscu i podstronach Forum.

KOSZT WSPÓŁPRACY

Każdy projekt traktujemy indywidualnie i każda koncepcja współpracy również jest wyceniana indywidualnie. Jest to przedział od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy złotych. W celu poznania dokładnej wyceny zachęcamy do kontaktu.

KONTAKT W SPRAWIE WSPÓŁPRACY

admin@forum-kredytowe.org


Regulamin forum & Polityka Prywatności

Czy podobał Ci się wpis?

Kliknij i dodaj ocenę!

Ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Bądź pierwszym, który doda ocenę

Ponieważ uznałeś wpis za przydatny...

Śledź nas w mediach społecznościowych!

Przykro nam, że uznałeś wpis za nieużyteczny!

Powiedz nam jak możemy poprawić wpis!

Jak możemy poprawić wpis?

Franciszek RybickiWspółpracaartykuły sponsorowane,linki,reklama,współpracaDLACZEGO WSPÓŁPRACA Z FORUM? Forum-Kredytowe.org to najpopularniejsze i prawdopodobnie najbardziej opiniotwórcze polskie forum o rynku finansowym, oddłużaniu i forum prawne, które w każdym miesiącu odwiedza około 150 tysięcy internautów generując ponad pół miliona wyświetleń. Wpisy komercyjne notują zazwyczaj od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy wyświetleń, mając realny wpływ na kreowanie opinii...Forum Kredytowe: Zadaj pytanie i uzyskaj odpowiedź w kilka minut