PytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymCzy bank może sprzedać dług firmie windykacyjnej?
Bank sprzedał dług zapytał 4 miesiące temu
5/5 - (2 votes)

Witam,
czy bank może sprzedać mój dług firmie windykacyjnej?
Opiszę pokrótce moją sytuację. Zaciągając kredyt zakładałem, że przez najbliższe kilka lat nic złego się nie wydarzy i uda mi się spłacić kredyt zgodnie z ustaleniami i harmonogramem. Niestety moja córka przeszła poważną operację po wypadku i musiałem ją opłacić a teraz płacę za leczenie ok. 10 tys. zł miesięcznie. Spowodowało to, że nie byłem w stanie dłużej spłacać kredytu. Na początku bank sam windykował moje zadłużenie a potem zlecił to firmie windykacyjnej. Potem dostałem informację, że bank sprzedał mój dług do firmy windykacyjnej – dokładnie funduszu inwestycyjnego zamkniętego. Czy bank może sprzedać dług firmie windykacyjnej funduszowi inwestycyjnemu?
Czy bank może sprzedać mój dług? W moim przypadku jest to Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Eques. Co mogę zrobić?

Twoja odpowiedź

11 + 1 =

Bank sprzedał długPytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Czy bank może sprzedać dług firmie windykacyjnej? -1 Dobre Słabe Bank sprzedał dług zapytał 4 miesiące temu ...Forum Kredytowe: Kredyty i Pożyczki - Pomoc, Opinie, Porady