Przeglądasz 1 post (z 1 razem)
 • Autor
  Wpisy
 • #60005

  Czy można przepisać kredyt gotówkowy na inną osobę?

  Tak, kredyt może przejąć każda osoba, która wyrazi na to zgodę i ma odpowiednią zdolność kredytową. Oczywiście, zgoda musi być wyrażona na piśmie. Zgodę wyrazić musi również bank.

  Do cesji dochodzi w formie pisemnej w formie umowy cywilnoprawnej.

  Kredyt gotówkowy ranking. 

  Cesja kredytu ratalnego

  Cesja kredytu gotówkowego polega na przeniesieniu zobowiązania wynikającego z zewnętrznego finansowania bankowego na inną osobę. To przeniesienie zadłużenia z tytułu zaciągniętego kredytu na osobę trzecią.

  Jakie są korzyści cesji kredytu?

  Najczęściej cesji dokonuje się w przypadku gdy pierwotny kredytobiorca nie jest w stanie wywiązywać się ze swoich zobowiązań płatniczych.

  Skutki cesji kredytu

  Przepisanie kredytu gotówkowego na inną osobę wiąże się z przeniesieniem zobowiązania i wszelkich praw i obowiązków z nich wynikających.

  Co możesz zyskać? Klik.

Przeglądasz 1 post (z 1 razem)
 • Musisz być zalogowany, żeby odpowiedzieć na wątek.
Doradcy Forum KredytowegoTagged: Czy można przepisać kredyt gotówkowy na inną osobę Ten wątek ma 0 replies, 1 voice, i został zaktualizowany 1 month, 2 weeks temu przez Doradcy Forum Kredytowego. Przeglądasz 1 post (z 1 razem) Autor Wpisy 19 kwietnia 2023 at 20:17 #60005 Doradcy Forum KredytowegoKeymaster Czy można przepisać kredyt gotówkowy na inną osobę? Tak, kredyt może przejąć każda osoba,...Forum Kredytowe: Kredyty i Pożyczki - Pomoc, Opinie, Porady