PytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymCzy bank może sprzedać dług firmie windykacyjnej?
Bank sprzedał dług zapytał 11 miesięcy temu

Witam,
czy bank może sprzedać mój dług firmie windykacyjnej?
Opiszę pokrótce moją sytuację. Zaciągając kredyt zakładałem, że przez najbliższe kilka lat nic złego się nie wydarzy i uda mi się spłacić kredyt zgodnie z ustaleniami i harmonogramem. Niestety moja córka przeszła poważną operację po wypadku i musiałem ją opłacić a teraz płacę za leczenie ok. 10 tys. zł miesięcznie. Spowodowało to, że nie byłem w stanie dłużej spłacać kredytu. Na początku bank sam windykował moje zadłużenie a potem zlecił to firmie windykacyjnej. Potem dostałem informację, że bank sprzedał mój dług do firmy windykacyjnej – dokładnie funduszu inwestycyjnego zamkniętego. Czy bank może sprzedać dług firmie windykacyjnej funduszowi inwestycyjnemu?
Czy bank może sprzedać mój dług? W moim przypadku jest to Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Eques. Co mogę zrobić?

5/5 - (2 votes)
Twoja odpowiedź

0 + 18 =

https://forum-kredytowe.org/pytanie/czy-bank-moze-sprzedac-dlug-firmie-windykacyjnej/Bank sprzedał długPytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Czy bank może sprzedać dług firmie windykacyjnej? -1 Dobre Słabe Bank sprzedał dług zapytał 11 miesięcy temu Witam, czy bank może sprzedać mój dług firmie windykacyjnej? Opiszę pokrótce moją sytuację. Zaciągając kredyt zakładałem, że przez najbliższe kilka lat nic złego się nie wydarzy i uda mi się spłacić kredyt... UserForum-Kredytowe.orgForum Kredytowe: Kredyty i Pożyczki - Pomoc, Opinie, Porady