PytaniaKategoria: Pożyczki pozabankoweWspółpraca z pośrednikami – pożyczki zabezpieczone nieruchomościami
Jan Personel zapytał 6 lat temu

Cała Polska. Pożyczkodawca udzielający pożyczek zabezpieczonych nieruchomościami nawiąże kontakt z pośrednikami. Zapraszamy także bezpośrednich Klientów.  Jasne zasady współpracy z Pośrednikami. Dobry temat to wysoka prowizja. Nie interesują nas tematy “śmieciowe” nie dające realnego zabezpieczenia. Rodzaj zabezpieczenia:

  • mieszkania w miejscowościach min. 25 000 mieszkańców
  • działki budowlane
  • apartamenty
  • domy
  • tereny inwestycyjne
  • obiekty usługowe / zakłady przemysłowe. Finansowanie od 10 000 zł do 600 000 zł. Okres finansowania – od 3 do 12 mcy z możliwością wielokrotnego przedłużania. Preferowane zabezpieczenie – przewłaszczenie na zabezpieczenie lub kupno-sprzedaż z odkupem. Możliwe zabezpieczenie na dziale IV. Pożyczki do 50% LTV. Decyzje w max. 48h od wpłynięcia tematu.

 

4.4/5 - (5 votes)
Twoja odpowiedź

20 + 20 =

https://forum-kredytowe.org/pytanie/wspolpraca-posrednikami-pozyczki-zabezpieczone-nieruchomosciami/JanPytania › Kategoria: Pożyczki pozabankowe › Współpraca z pośrednikami – pożyczki zabezpieczone nieruchomościami 0 Dobre Słabe Jan Personel zapytał 6 lat temu Cała Polska. Pożyczkodawca udzielający pożyczek zabezpieczonych nieruchomościami nawiąże kontakt z pośrednikami. Zapraszamy także bezpośrednich Klientów.  Jasne zasady współpracy z Pośrednikami. Dobry temat to wysoka prowizja. Nie interesują nas tematy “śmieciowe” nie dające... UserForum-Kredytowe.orgForum Kredytowe: Kredyty i Pożyczki - Pomoc, Opinie, Porady