PytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymOddłużanie z KOMORNIKIEM – jakie firmy polecacie?
Marcyśka zapytał 1 rok temu

Mam problem, ponieważ posiadam zajęcie KOMORNICZE – w jaki sposób się oddłużyć. Czytałem tutaj artykuł ODDŁUŻANIE Z KOMORNIKIEM, czy rzeczywiście to działa? Jakie kroki podjąć, może zgłosić się do jakiejś firmy? Co radzicie? Jestem w tym bagnie już od 4 miesięcy, ale nie mogę pracować za darmo, bo komornik pobiera moje całe zlecenie.

4.6/5 - (5 votes)
1 odpowiedzi
Becia odpowiedział 1 miesiąc temu

Czy możliwe jest oddłużanie komornicze? Jak wyjść z długów gdy masz już komornika? Jest kilka opcji. Np. negocjacje czy pożyczka z komornikiem. 

5/5 - (4 votes)
Twoja odpowiedź

7 + 17 =

https://forum-kredytowe.org/pytanie/oddluzanie-z-komornikiem-jakie-firmy-polecacie/MarcyśkaPytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Oddłużanie z KOMORNIKIEM – jakie firmy polecacie? 0 Dobre Słabe Marcyśka zapytał 1 rok temu Mam problem, ponieważ posiadam zajęcie KOMORNICZE – w jaki sposób się oddłużyć. Czytałem tutaj artykuł ODDŁUŻANIE Z KOMORNIKIEM, czy rzeczywiście to działa? Jakie kroki podjąć, może zgłosić się do jakiejś firmy? Co... UserForum-Kredytowe.orgForum Kredytowe: Kredyty i Pożyczki - Pomoc, Opinie, Porady