Forum Kredytowe: pytania i odpowiedziKategoria: Pomoc zadłużonymNakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym sprzeciw – e-Sąd / jak złożyć?
Irena Woliczko zapytał 4 miesiące temu
5
(2)

Dostałam nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym z e-Sądu – co mam zrobić? Gdzie znaleźć formularz albo jakiś wzór? Jaka jest opłata? Czy ktoś może mi pomóc? Szukałam na forum i w innych miejscach, ale nie potrafię sobie poradzić samodzielnie. Nie wiesz czy od nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym w e-Sądzie Lublin Zachód mam jakiś czas na złożenie sprzeciwu od nakazu? Bardzo proszę Państwa o pomoc. Jestem matką samotnie wychowującą dwójkę dzieci. Zarabiam minimalną krajową i dorabiam na umowie zlecenie. Boję się, że komornik mi wszystko zabierze. Liczę na wsparcie ludzi z tego forum. Pozdrawiam, Irena.

Czy podobał Ci się wpis?

Kliknij i dodaj ocenę!

Ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Bądź pierwszym, który doda ocenę

Ponieważ uznałeś wpis za przydatny...

Śledź nas w mediach społecznościowych!

Przykro nam, że uznałeś wpis za nieużyteczny!

Powiedz nam jak możemy poprawić wpis!

Jak możemy poprawić wpis?

1 odpowiedzi
Kamcio odpowiedział 2 miesiące temu
5
(2)

Zawsze dbałem o swoje finanse, więc kiedy dostałem nakaz zapłaty z sądu, był to dla mnie prawdziwy szok. Nigdy nie przypuszczałem, że mogę znaleźć się w takiej sytuacji. Nakaz dotyczył kwoty, której nie byłbym w stanie zapłacić w jednej racie. Co więcej, pismo zawierało informację, że w przypadku braku płatności, pojawi się komornik.

Początkowo byłem załamany, ale nie chciałem poddać się i zdecydowałem się poszukać pomocy w internecie. Trafiłem na forum, na którym opisywano różne przypadki, w tym również takie jak moje. Tam dowiedziałem się o istnieniu usługi sprzeciw od nakazu zapłaty.

Szybko zacząłem szukać informacji na ten temat i okazało się, że jest to dość prosta i skuteczna metoda na uniknięcie komornika. Zebrałem potrzebne dokumenty i złożyłem sprzeciw. Czułem się bardzo zdeterminowany, ponieważ wiedziałem, że nie mogę sobie pozwolić na utratę dobrego imienia i spłacenie wysokiej kwoty zadłużenia.

Ostatecznie mój sprzeciw został przyjęty i odetchnąłem z ulgą. Byłem bardzo wdzięczny za forum, które dało mi wskazówki, jak skutecznie się bronić przed nakazem zapłaty i dzięki temu udało mi się uniknąć dalszych kłopotów finansowych.

Ta historia pokazuje, jak istotne jest poszukiwanie informacji i korzystanie z dostępnych narzędzi. Dzięki temu można uniknąć wielu kłopotów i wyjść cało z trudnej sytuacji.

Czy podobał Ci się wpis?

Kliknij i dodaj ocenę!

Ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Bądź pierwszym, który doda ocenę

Ponieważ uznałeś wpis za przydatny...

Śledź nas w mediach społecznościowych!

Przykro nam, że uznałeś wpis za nieużyteczny!

Powiedz nam jak możemy poprawić wpis!

Jak możemy poprawić wpis?

Twoja odpowiedź

14 + 9 =

Irena WoliczkoForum Kredytowe: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym sprzeciw – e-Sąd / jak złożyć? 1 Dobre Słabe Irena Woliczko zapytał 4 miesiące temu 5 ...Forum Kredytowe: Zadaj pytanie i uzyskaj odpowiedź w kilka minut