PytaniaKategoria: Kredyty bankoweJaka wysokość raty jeżeli już wiemy, że w przyszłości będziemy nadpłacać kredyt?
rafalll1984 zapytał 3 miesiące temu

Witam,
Pytanie tak jak w temacie. Jestem początkujący jeśli chodzi o kredyty, to będzie mój pierwszy “większy” kredyt. Możliwe, że już po 6msc będę nadpłacać kredyt, wcześniej środki będą mi potrzebne na remont zakupionego mieszkania. Zależy mi też na jak najtańszym kredycie, więc w teorii powinienem wziąć krótszy okres? Ale czy słusznie skoro planuje go w miarę szybko nadpłacać(od tyłu). Dla przykładu bank na “M” ma promocję na 40k zł, RRSO12,83%, oprocentowanie stałe 12,13% i teraz dla rat:
24msc/raty  –  rata 1885,39zł
30msc/raty  –  rata 1552,40zł
36msc/raty  –  rata 1331,08zł
No i teraz tak się zastanawiam czy w tych ratach najmniejszych będzie najmniej odsetek w ciągu tych 6msc do spłaty, chyba tak? Proszę o pomoc i odpowiedzi. Najlepiej z jakimś wyjaśnieniem a nie tylko bierz 24rat lub 36rat. Chciałbym to zrozumieć.
Pozdrawiam,
Rafał

5/5 - (2 votes)
1 odpowiedzi
Netto odpowiedział 3 miesiące temu

Jesli wiesz ze bedziesz nadpłacał bierz krótszy termin spłaty. Zapłacisz mniej odsetek. W jakim terminie chce spłacić w całości?

3.1/5 - (12 votes)
Twoja odpowiedź

5 + 11 =

https://forum-kredytowe.org/pytanie/jaka-wysokosc-raty-jezeli-juz-wiemy-ze-w-przyszlosci-bedziemy-nadplacac-kredyt/rafalll1984Pytania › Kategoria: Kredyty bankowe › Jaka wysokość raty jeżeli już wiemy, że w przyszłości będziemy nadpłacać kredyt? 0 Dobre Słabe rafalll1984 zapytał 3 miesiące temu Witam, Pytanie tak jak w temacie. Jestem początkujący jeśli chodzi o kredyty, to będzie mój pierwszy “większy” kredyt. Możliwe, że już po 6msc będę nadpłacać kredyt, wcześniej środki... UserForum-Kredytowe.orgForum Kredytowe: Kredyty i Pożyczki - Pomoc, Opinie, Porady