PytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymJak szybko wyjść ze spirali zadłużenia?
Ewelina zapytał 2 miesiące temu

Dzień dobry! Mam problem z wyjściem ze spirali zadłużeniowej. W wyniku nieuczciwej umowy o pracę, choroby własnej oraz wynikającej z niej utraty pracy, a co za tym idzie stałego dochodu, próbowałam ratować domowy budżet chwilówkami. Pożyczki były brane też na materiały do pracy chałupniczej, dzięki czemu do pewnego momentu byłam w stanie spłacać zobowiązania terminowo. Niestety suma dosetek oraz wspomniana spirala przerosła moje możliwości, i jestem pod ścianą, niedługo dojdzie do procesów windykacyjnych. Moje zaległości terminowe to na razie kilka dni, nie mam jednak skąd brać środków na ich spłatę.
W planach mam otworzenie działalności gospodarczej, co da mi możliwość zarabiania godziwych pieniędzy pomimo mojego stanu zdrowia. Jestem w trakcie starań o dofinansowanie z urzędu pracy oraz o dodatkowy grant z Ambasady US.
Bardzo proszę o pomoc…

5/5 - (5 votes)
Twoja odpowiedź

3 + 2 =

https://forum-kredytowe.org/pytanie/jak-szybko-wyjsc-ze-spirali-zadluzenia-2/EwelinaPytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Jak szybko wyjść ze spirali zadłużenia? 0 Dobre Słabe Ewelina zapytał 2 miesiące temu Dzień dobry! Mam problem z wyjściem ze spirali zadłużeniowej. W wyniku nieuczciwej umowy o pracę, choroby własnej oraz wynikającej z niej utraty pracy, a co za tym idzie stałego dochodu, próbowałam ratować domowy... UserForum-Kredytowe.orgForum Kredytowe: Kredyty i Pożyczki - Pomoc, Opinie, Porady