Forum Kredytowe: pytania i odpowiedziKategoria: Pomoc zadłużonymJak szybko wyjść ze spirali zadłużenia?
Ewelina zapytał 4 miesiące temu
0
(0)

Dzień dobry! Mam problem z wyjściem ze spirali zadłużeniowej. W wyniku nieuczciwej umowy o pracę, choroby własnej oraz wynikającej z niej utraty pracy, a co za tym idzie stałego dochodu, próbowałam ratować domowy budżet chwilówkami. Pożyczki były brane też na materiały do pracy chałupniczej, dzięki czemu do pewnego momentu byłam w stanie spłacać zobowiązania terminowo. Niestety suma dosetek oraz wspomniana spirala przerosła moje możliwości, i jestem pod ścianą, niedługo dojdzie do procesów windykacyjnych. Moje zaległości terminowe to na razie kilka dni, nie mam jednak skąd brać środków na ich spłatę.
W planach mam otworzenie działalności gospodarczej, co da mi możliwość zarabiania godziwych pieniędzy pomimo mojego stanu zdrowia. Jestem w trakcie starań o dofinansowanie z urzędu pracy oraz o dodatkowy grant z Ambasady US.
Bardzo proszę o pomoc…

Czy podobał Ci się wpis?

Kliknij i dodaj ocenę!

Ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Bądź pierwszym, który doda ocenę

Ponieważ uznałeś wpis za przydatny...

Śledź nas w mediach społecznościowych!

Przykro nam, że uznałeś wpis za nieużyteczny!

Powiedz nam jak możemy poprawić wpis!

Jak możemy poprawić wpis?

Twoja odpowiedź

9 + 12 =

EwelinaForum Kredytowe: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Jak szybko wyjść ze spirali zadłużenia? 0 Dobre Słabe Ewelina zapytał 4 miesiące temu 0 ...Forum Kredytowe: Zadaj pytanie i uzyskaj odpowiedź w kilka minut