PytaniaKategoria: Dyskusja ogólnaJak ogłosić upadłość konsumencką i co to jest?
Anonimowy zapytał 1 rok temu

Nie mogę sprostać sytuacji. Spłata zobowiązań mnie przerasta. Na nic nie starcza, mimo że pracuje na dwa etaty. Nie widzę końca tej mordęgi. Słyszałem o upadłości konsumenckiej, niestety informacje z różnych źródeł nie pokrywają się. Czy ktoś już coś takiego zgłosił lub ma prawdziwe informacje jak to zgłosić?

5/5 - (2 votes)
0 odpowiedzi
Gregor odpowiedział 12 miesięcy temu

jeżeli zdecydowałeś się na upadłość konsumencką, to wniosek jaki należy wypełnić znajdziesz na stronie ministerstwa sprawiedliwości. Po prawej stronie jest przycisk “upadłość konsumencka”. Wniosek wypełniasz zgodnie z załączona instrukcją. Po pierwszym przeczytaniu wydaje się skomplikowany, ale spokojnie – to tylko złudzenie. Jak będziesz miał wątpliwości to mogę coś podpowiedzieć. Napisz w odpowiedzi poniżej.

5/5 - (2 votes)
Twoja odpowiedź

12 + 1 =

https://forum-kredytowe.org/pytanie/jak-oglosic-upadlosc-konsumencka-i-co-to-jest/AnonimowyPytania › Kategoria: Dyskusja ogólna › Jak ogłosić upadłość konsumencką i co to jest? 1 Dobre Słabe Anonimowy zapytał 1 rok temu Nie mogę sprostać sytuacji. Spłata zobowiązań mnie przerasta. Na nic nie starcza, mimo że pracuje na dwa etaty. Nie widzę końca tej mordęgi. Słyszałem o upadłości konsumenckiej, niestety informacje z różnych... UserForum-Kredytowe.orgForum Kredytowe: Kredyty i Pożyczki - Pomoc, Opinie, Porady