Forum Kredytowe: pytania i odpowiedziKategoria: Pomoc zadłużonymDostałem nakaz zapłaty z Alektum Capital
jakty zapytał 4 miesiące temu
0
(0)

Jakiś czas temu dostałem nakaz zapłaty z sądu od Alektum Capitał. Byłem w szoku, ponieważ nie miałem pojęcia o co chodzi. Przecież nigdy nie zrobiłem niczego nielegalnego! Nakaz był na kwotę całkiem sporej sumy pieniędzy i bardzo się przestraszyłem, kiedy przeczytałem, że jeśli nie zapłacę, to pojawi się komornik.

Ale zamiast wpłacić pieniądze od razu, postanowiłem skorzystać z usługi sprzeciw od nakazu zapłaty. Znalazłem w internecie poradnik, który dokładnie wyjaśniał, co trzeba zrobić i jakie dokumenty trzeba złożyć.

Był to dla mnie bardzo stresujący czas, ale udało mi się zebrać wszystkie potrzebne papiery i złożyć sprzeciw. Oczekiwałem, że sprawa będzie się ciągnęła wiele miesięcy, ale na moje szczęście szybko otrzymałem odpowiedź z sądu – mój sprzeciw został przyjęty! Nie musiałem płacić żadnych pieniędzy i nie pojawił się komornik.

Czułem się niesamowicie ulgowo i zrelaksowany, że wszystko zostało rozwiązane w moją korzyść. Byłem bardzo wdzięczny, że istnieje taka usługa jak sprzeciw od nakazu zapłaty, która pomogła mi w tak trudnej sytuacji. Teraz zawsze będę o niej pamiętał i polecam ją każdemu, kto ma podobny problem.

Czy podobał Ci się wpis?

Kliknij i dodaj ocenę!

Ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Bądź pierwszym, który doda ocenę

Ponieważ uznałeś wpis za przydatny...

Śledź nas w mediach społecznościowych!

Przykro nam, że uznałeś wpis za nieużyteczny!

Powiedz nam jak możemy poprawić wpis!

Jak możemy poprawić wpis?

Twoja odpowiedź

2 + 11 =

jaktyForum Kredytowe: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Dostałem nakaz zapłaty z Alektum Capital 0 Dobre Słabe jakty zapytał 4 miesiące temu 0 ...Forum Kredytowe: Zadaj pytanie i uzyskaj odpowiedź w kilka minut