Forum Kredytowe: pytania i odpowiedziKategoria: Pomoc zadłużonymBrak środków na spłatę pożyczek
ArturG_95 Personel zapytał 4 miesiące temu
0
(0)

Witam serdecznie!
Mam 23 lata i wpadłem w pętlę chwilówek, których brak możliwości spłaty skłaniał mnie do brania kolejnych pożyczek na raty. Aktualnie spłacam raty w Wonga, Ferratum i Zaplo, a ich suma wynosi 937,86 zł miesięcznie. Poza tymi mam do spłacenia w przyszłym miesiącu chwilówkę Vivusa i NetCredit w wysokości 1704,00 zł. Rzecz w tym że nie będzie mnie stać na spłatę powyższego z powodu marnej wypłaty która mnie czeka dziesiątego. Aktualnie zmieniam pracę, jednak skłaniam się powoli ku wyjazdowi za granicę by za jednym zamachem spłacić cały mój dług (ok. 12000 zł). Konsolidacja raczej nie wchodzi w grę bo zbyt mały dług + nie mam stałego dochodu (różne prace i niepełne przepacowane miesiące) więc to rozwiązanie raczej wykluczam.
Stąd pytanie do Państwa, czy da radę jakoś wstrzymać raty na miesiąc bądź dwa dopóki nie naprostuję sprawy z pracą? Jeżeli widzą Państwo jakieś inne drogi jestem otwarty na sugestie.

Czy podobał Ci się wpis?

Kliknij i dodaj ocenę!

Ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Bądź pierwszym, który doda ocenę

Ponieważ uznałeś wpis za przydatny...

Śledź nas w mediach społecznościowych!

Przykro nam, że uznałeś wpis za nieużyteczny!

Powiedz nam jak możemy poprawić wpis!

Jak możemy poprawić wpis?

Twoja odpowiedź

8 + 0 =

ArturG_95Forum Kredytowe: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Brak środków na spłatę pożyczek 1 Dobre Słabe ArturG_95 Personel zapytał 4 miesiące temu 0 ...Forum Kredytowe: Zadaj pytanie i uzyskaj odpowiedź w kilka minut