5/5 - (43 votes)
Forum Kredytowe Ranking

Ranking usług z premiami zakupowymi

 1. Citi Handlowy Karta kredytowa z rabatami do 1200zł! [kliknij tutaj, aby wypełnić wniosek]
  Dla kogo? Karta Citi Handlowy to: rabaty do 50% u ponad 300 partnerów, nagrody za punkty i niespodzianki, nieskończone korzyści z jedną kartą kredytową, RRSO 15,87% dla przykładu reprezentatywnego.
 2. Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Santander Konto Select: [kliknij tutaj, aby wypełnić wniosek]
  Dla kogo? Konto Select to rachunek premium. Oferuje do 400 zł w promocjach, 0 złotych za prowadzenie Konta Select przy wpływach powyżej 10 tys. zł. miesięcznie, 0 złotych za przelewy natychmiastowe w Santander online, 0 złotych za kartę debetową Visa Select, 0 złotych opłaty banku za wypłatę gotówki w bankomatach w kraju i za granicą.
 3. Citi Handlowy Karta kredytowa z rabatami do 1200zł! [kliknij tutaj, aby wypełnić wniosek]
  Dla kogo? Karta Citi Handlowy to: rabaty do 50% u ponad 300 partnerów, nagrody za punkty i niespodzianki, nieskończone korzyści z jedną kartą kredytową, RRSO 15,87% dla przykładu reprezentatywnego.
 4. Turbokarta od Santander Consumer Banku [kliknij tutaj, aby wypełnić wniosek]
  Dla kogo? Karta dostępna bez wychodzenia z domu to karta idealna dla kierowców. TurboKARTA to stały dostęp do pieniędzy, szybkie i wygodne płatności zbliżeniowe, możliwość spłaty w ratach, a dla zmotoryzowanych: tańsze zakupy i paliwo nawet do 30 zł co miesiąc oraz bezpieczne podróże z bezpłatnym pakietem car assistance. Dodatkowo, w promocji „Zakupy z premią” aż 5% zwrotu w samodzielnych myjniach samochodowych, 3% zwrotu w restauracjach, a także pubach, kawiarniach oraz fast foodach oraz 1% zwrotu za paliwo i inne zakupy na stacjach paliw.
 5. Karta kredytowa Citi Handlowy z voucherem o wartości 400 zł do Biedronki [kliknij tutaj, aby wypełnić wniosek]
  Dla kogo? Limit dla osób fizycznych i samozatrudnionych. Wygodne korzystanie i szybki wniosek. 0 zł za wydanie i obsługę karty głównej przy spełnieniu warunków. Opcja rozłożenia każdego zakupu powyżej 100 zł na komfortowe raty. RRSO 15,87% dla przykładu reprezentatywnego.

Masz pytania? Nie jest pewien co wybrać? Wypełnij wniosek – odpowiemy.

Masz trudności z rozwiązaniem spraw finansowych? Nakaz zapłaty, zła historia kredytowa, szukasz dodatkowych środków? Odwiedź nasz sklep:

https://i0.wp.com/forum-kredytowe.org/wp-content/uploads/2016/04/cropped-Jak-Wyjść-z-Długów.jpg?fit=512%2C512&ssl=1https://i0.wp.com/forum-kredytowe.org/wp-content/uploads/2016/04/cropped-Jak-Wyjść-z-Długów.jpg?resize=150%2C150&ssl=1Doradcy Forum KredytowegoDyskusje ogólneKarty kredytowe,Premie bankowe,Promocje bankoweRanking usług z premiami zakupowymi Citi Handlowy Karta kredytowa z rabatami do 1200zł! Dla kogo? Karta Citi Handlowy to: rabaty do 50% u ponad 300 partnerów, nagrody za punkty i niespodzianki, nieskończone korzyści z jedną kartą kredytową, RRSO 15,87% dla przykładu reprezentatywnego.Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Santander Konto Select: Dla kogo? Konto...Forum Kredytowe: Kredyty i Pożyczki - Pomoc, Opinie, Porady