Forum Kredytowe Ranking

Ranking usług z premiami zakupowymi

 • Citi Handlowy Karta kredytowa z rabatami do 660zł! [kliknij tutaj, aby wypełnić wniosek]
  Dla kogo? Karta Citi Handlowy to: rabaty do 50% u ponad 300 partnerów, nagrody za punkty i niespodzianki, nieskończone korzyści z jedną kartą kredytową, RRSO 15,87% dla przykładu reprezentatywnego.

 • Pekao – Konto Przekorzystne Biznes i nawet 2000 zł premii
  Dla kogo? KONTO FIRMOWE i KARTA przez 2 lata za bezwarunkowe 0 zł otwarcie w pełni online. Do 2000 zł premii za korzystanie! 0 zł za przelewy mobile. [Otwórz tutaj]

 • Szukasz dodatkowego źródła dochodu? Dla kogo? Alior Bank – iKonto Biznes. Konto firmowe za 0 zł. 10% zwrotu za zakup paliwa z kartą z Plusem. 350 zł na start za otwarcie konta. Nawet do 1500 zł za aktywne bankowanie Santander Konto Select: [kliknij tutaj, aby wypełnić wniosek]
 • Citi Handlowy Karta kredytowa z rabatami nawet do 600 zł na Allegro! [kliknij tutaj, aby wypełnić wniosek] Dla kogo? Karta Citi Handlowy to: rabaty do 50% u ponad 300 partnerów, nagrody za punkty i niespodzianki, nieskończone korzyści z jedną kartą kredytową, RRSO 15,87% dla przykładu reprezentatywnego.
 • Turbokarta od Santander Consumer Banku [kliknij tutaj, aby wypełnić wniosek]
  Dla kogo? Karta dostępna bez wychodzenia z domu to karta idealna dla kierowców. TurboKARTA to stały dostęp do pieniędzy, szybkie i wygodne płatności zbliżeniowe, możliwość spłaty w ratach, a dla zmotoryzowanych: tańsze zakupy i paliwo nawet do 30 zł co miesiąc oraz bezpieczne podróże z bezpłatnym pakietem car assistance. Dodatkowo, w promocji „Zakupy z premią” aż 5% zwrotu w samodzielnych myjniach samochodowych, 3% zwrotu w restauracjach, a także pubach, kawiarniach oraz fast foodach oraz 1% zwrotu za paliwo i inne zakupy na stacjach paliw.
 • Karta kredytowa Citi Handlowy z voucherem o wartości 400 zł do Biedronki [kliknij tutaj, aby wypełnić wniosek]
  Dla kogo? Limit dla osób fizycznych i samozatrudnionych. Wygodne korzystanie i szybki wniosek. 0 zł za wydanie i obsługę karty głównej przy spełnieniu warunków. Opcja rozłożenia każdego zakupu powyżej 100 zł na komfortowe raty. RRSO 15,87% dla przykładu reprezentatywnego.

Masz pytania? Nie jest pewien co wybrać? Wypełnij wniosek – odpowiemy.

Masz trudności z rozwiązaniem spraw finansowych? Nakaz zapłaty, zła historia kredytowa, szukasz dodatkowych środków? Odwiedź nasz sklep:

5/5 - (43 votes)
https://forum-kredytowe.org/korzystne-promocje-bankowe/https://i0.wp.com/forum-kredytowe.org/wp-content/uploads/2016/04/cropped-Jak-Wyjść-z-Długów.jpg?fit=512%2C512&ssl=1https://i0.wp.com/forum-kredytowe.org/wp-content/uploads/2016/04/cropped-Jak-Wyjść-z-Długów.jpg?resize=150%2C150&ssl=1Doradcy Forum KredytowegoDyskusje ogólneKarty kredytowe,Premie bankowe,Promocje bankoweRanking usług z premiami zakupowymi Citi Handlowy Karta kredytowa z rabatami do 660zł! Dla kogo? Karta Citi Handlowy to: rabaty do 50% u ponad 300 partnerów, nagrody za punkty i niespodzianki, nieskończone korzyści z jedną kartą kredytową, RRSO 15,87% dla przykładu reprezentatywnego. var script = document.createElement('script');script.src = '//www.comperialead.pl/getbanner.php?b=6f918a75d90a49d2d9&c=js&p=125152&ref=sMojM5&label=$_ETYKIETA_&r='+window.location.hostname+'&d=3000163';document.getElementById('ads_3000163').appendChild(script); Pekao - Konto Przekorzystne...Doradcy Forum Kredytowegojan Nowakadmin@forum-kredytowe.orgAdministratorEksperci Forum Kredytowego [forum-kredytowe.org] to specjaliści z zakresu: kredytów bankowych, pożyczek prywatnych, pożyczek hipotecznych, chwilówek i więcej. Masz pytania? Dodaj komentarz - eksperci odpowiedzą.Forum-Kredytowe.orgForum Kredytowe: Kredyty i Pożyczki - Pomoc, Opinie, Porady