Home Forum Kredytowe Kredyty hipoteczne Kiedy możemy zostać posądzeni o wyłudzenie kredytu? Odpowiedz na: Kiedy możemy zostać posądzeni o wyłudzenie kredytu?

#50783
Beta
Guest

Zgadzam się z autorem tekstu “Wyłudzenie kredytu/pożyczki. Kiedy realnie możemy zostać posądzeni?”, że obecnie firmy windykacyjne wykorzystują niewiedzę osób, które przestały spłacać kredyty, próbując wręcz sugerować, że brak uregulowania należności może wiązać się z zarzutami karnymi. Natomiast problemy z trudnościami, ze spłatą nie są przesłanką do wszczęcia postępowania prokuratorskiego i stawiania zarzutów karnych.

https://forum-kredytowe.org/forums/r/50783/Home › Forum Kredytowe › Kredyty hipoteczne › Kiedy możemy zostać posądzeni o wyłudzenie kredytu? › Odpowiedz na: Kiedy możemy zostać posądzeni o wyłudzenie kredytu? 21 sierpnia 2021 at 16:10 #50783 BetaGuest Zgadzam się z autorem tekstu “Wyłudzenie kredytu/pożyczki. Kiedy realnie możemy zostać posądzeni?”, że obecnie firmy windykacyjne wykorzystują niewiedzę osób, które przestały... UserForum-Kredytowe.orgForum Kredytowe: Kredyty i Pożyczki - Pomoc, Opinie, Porady