Forum Forum Kredytowe Kredyty hipoteczne Kiedy możemy zostać posądzeni o wyłudzenie kredytu? Odpowiedz na: Kiedy możemy zostać posądzeni o wyłudzenie kredytu?

#50783
Beta
Gość forum; Lokalizacja: Polska

Zgadzam się z autorem tekstu „Wyłudzenie kredytu/pożyczki. Kiedy realnie możemy zostać posądzeni?”, że obecnie firmy windykacyjne wykorzystują niewiedzę osób, które przestały spłacać kredyty, próbując wręcz sugerować, że brak uregulowania należności może wiązać się z zarzutami karnymi. Natomiast problemy z trudnościami, ze spłatą nie są przesłanką do wszczęcia postępowania prokuratorskiego i stawiania zarzutów karnych.

Forum › Forum Kredytowe › Kredyty hipoteczne › Kiedy możemy zostać posądzeni o wyłudzenie kredytu? › Odpowiedz na: Kiedy możemy zostać posądzeni o wyłudzenie kredytu? 26 marca 2024 at 07:03 #50783 BetaGość forum; Lokalizacja: Polska Zgadzam się z autorem tekstu „Wyłudzenie kredytu/pożyczki. Kiedy realnie możemy zostać posądzeni?”, że obecnie firmy windykacyjne wykorzystują niewiedzę osób,...Forum Kredytowe: Zadaj pytanie i uzyskaj odpowiedź w kilka minut