Forum Forum Kredytowe Dyskusje ogólne RPP obniża stopy procentowe do 6%

 • Czytaj wątek i dodaj odpowiedź.
Przeglądasz 1 post (z 2 razem)
 • Autor
  Odpowiedzi
 • #61518 Odpowiedz
  RPP
  Gość forum; Lokalizacja: Polska

  Rada Polityki Pieniężnej (RPP) na wrześniowym posiedzeniu zdecydowała się obniżyć stopy procentowe o 75 punktów bazowych. Analitycy oczekiwali obniżki, jednak o znacznie mniejszej skali (o 25 punktów bazowych). Główna stopa Narodowego Banku Polskiego (referencyjna) wynosi 6,0 proc. Jest to pierwsze poluzowanie polityki pieniężnej, która sukcesywnie była zacieśniana na przełomie października 2021 r. i września 2022 r.

  Raty kredytów powinny spadać.

  #61520 Odpowiedz
  Qwerty
  Gość forum; Lokalizacja: Polska

  To na pewno nie przez wybory. Najpierw cudotwórcy podnosili stopy za późno i za mało, ale raty skoczyły w kosmos. A teraz nas ratują dzielnie rozwiązująć problem, który sami stworzyli.

Przeglądasz 1 post (z 2 razem)
Odpowiedz na: RPP obniża stopy procentowe do 6%
Twoja odpowiedź:
Forum › Forum Kredytowe › Dyskusje ogólne › RPP obniża stopy procentowe do 6% Czytaj wątek i dodaj odpowiedź. Przeglądasz 1 post (z 2 razem) Autor Odpowiedzi 6 września 2023 at 15:42 #61518 Odpowiedz RPPGość forum; Lokalizacja: Polska Rada Polityki Pieniężnej (RPP) na wrześniowym posiedzeniu zdecydowała się obniżyć stopy procentowe o 75 punktów bazowych. Analitycy oczekiwali obniżki, jednak o...Forum Kredytowe: Banki, Chwilówki, Twoje Finanse -> Zadaj pytanie