Forum Forum Kredytowe Inne wątki Revolut: Karta, Opinie, Komornik, Konto

Tagged: 

Przeglądasz 1 post (z 1 razem)
 • Autor
  Odpowiedzi
 • #60103 Odpowiedz

  Revolut firma

  Revolut Bank UAB to bank założony na Litwie pod adresem Konstitucijos ave. 21B, Wilno, 08130, Litwa; numer wpisu do rejestru 304580906, kod FI 70700. Revolut Bank UAB posiada licencję Europejskiego Banku Centralnego i podlega nadzorowi Banku Litwy.

  Revolut Bank UAB świadczy usługi w zakresie obsługi rachunków kredytowych, płatniczych, bieżących oraz depozytów płatnych na żądanie.

  Karta

  Wybierając konto standardowe użytkownik, otrzymuje darmowe konto krajowe oraz darmowe konto IBAN w euro.

  Na rachunku bankowym może trzymać środki w różnych walutach, wykonywać darmowe przelewy i płacić kartą za granicą, korzystając z międzybankowego kursu wymiany. Za wymianę w 24 walutach do określonej miesięcznej kwoty nie ponosi się żadnych opłat.

  Opłata za kartę Revolut pobierana jest celem pokrycia kosztów produkcji. Naliczana jest po przekroczeniu obowiązującego dla danego planu limitu bezpłatnych kart lub w przypadku zamówienia karty z limitowanej edycji i wynosi 10 zł.

  Jeśli chodzi o koszt dostawy karty, to jest on zależny od sposobu dostawy, planu i kraju docelowego. Standardowa opłata za wysyłkę wynosi 24,99 zł.

  Opinie

  Revolut to jedna aplikacja do wymiany walut, oszczędzania, posiada również opcje kredytowe. Revolut posiada europejską licencję bankową. Pieniądze są w posiadaniu brytyjskiej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, która jednak znajduje się pod nadzorem brytyjskiej Komisji Nadzoru Finansowego.

  Klienci Revoluta skarżą się także nieraz na niejasną ścieżkę postępowania reklamacyjnego, np. w przypadkach blokady rachunków, jednak opinie są w większości pozytywne.

  Revolut a Komornik

  Środki przechowywane na kontach założonych w ramach usług płatniczych (np. Revolut) są egzekwowalne, pod warunkiem, że znajdują się na rachunkach bankowych posiadających polski numer IBAN. Wówczas komornik ma pełną możliwość egzekucji z tych środków.

  Jeśli konto założone jest w banku poza Polską, komornik nie ma możliwości zajęcia środków na takim koncie.

  Jak chronić się przed komornikiem? Sprawdź nasz sklep: Oddłużanie komornicze

  Konto

  Wybierając konto standardowe użytkownik, otrzymuje darmowe konto krajowe oraz darmowe konto IBAN w euro. Na rachunku bankowym może trzymać środki w różnych walutach, wykonywać darmowe przelewy i płacić kartą za granicą, korzystając z międzybankowego kursu wymiany.

  Za wymianę w 24 walutach do określonej miesięcznej kwoty nie ponosi się żadnych opłat.

  Dla klienta indywidualnego przygotowany jest plan bezpłatny – Standard, a także plany płatne takie jak Plus, Premium i Metal.

  W ofercie Revolut dostępne są też konta płatne:

  Plus – 14,99 zł/miesięcznie,
  Premium – 29,99 zł/miesięcznie,
  Metal – 49,99 zł/miesięcznie.

  Jak założyć konto?

  Należy przygotować dokument tożsamości, podać dane potrzebne do założenia rachunku i zrobienia selfie. Niezbędne jest także zasilenie konta Revolut kwotą minimum 20 zł w celach weryfikacyjnych.

  Revolut dane rejestrowe

  Spółka Revolut Ltd (nr 08804411) jest upoważniona przez Financial Conduct Authority (FCA) na mocy brytyjskiej ustawy o elektronicznych instrumentach płatniczych z 2011 roku (nr referencyjny 900562). Adres siedziby: 7 Westferry Circus, Canary Wharf, Londyn, Anglia, E14 4HD.

  Produkty ubezpieczeniowe oferują spółka Revolut Travel Ltd, która posiada upoważnienie FCA do świadczenia usług pośrednictwa ubezpieczeń (nr FCA: 780586), oraz spółka Revolut Ltd, wyznaczony przedstawiciel firmy Revolut Travel Ltd w kwestii usług dystrybucji ubezpieczeń.

  Inni czytali również: Które konto dla firmy wybrać?

Przeglądasz 1 post (z 1 razem)
Odpowiedz na: Revolut: Karta, Opinie, Komornik, Konto
Twoja odpowiedź:
Doradcy Forum KredytowegoForum › Forum Kredytowe › Inne wątki › Revolut: Karta, Opinie, Komornik, Konto Tagged: Revolut Ten wątek ma 0 replies, 1 voice, i został zaktualizowany 3 miesiące, 3 tygodnie temu przez Doradcy Forum Kredytowego. Przeglądasz 1 post (z 1 razem) Autor Odpowiedzi 26 marca 2024 at 07:20 #60103 Odpowiedz Doradcy Forum KredytowegoKeymaster Revolut firma Revolut Bank UAB to bank założony na...Forum Kredytowe: Zadaj pytanie i uzyskaj odpowiedź w kilka minut