Przeglądasz 1 post (z 1 razem)
 • Autor
  Wpisy
 • #60333

  Jakie są zalety konta Pekao Przekorzystne?

  KAMPANIA Z PROCESEM ON-LINE
  do 200 zł od banku za spełnienie warunków
  8% na Koncie Oszczędnościowym na 6 mies. Do 100 tys. zł
  7% w skali roku na Lokacie z Żubrem
  0 zł za prowadzenie Konta Przekorzystnego
  0 zł za obsługę karty debetowej

  Na czym polega konto oszczędnościowe Pekao?

  Każda złotówka wpłacona na Konto Oszczędnościowe jest oprocentowana. Odsetki naliczane na koniec każdego miesiąca i po potrąceniu podatku dochodowego od osób fizycznych dopisujemy do salda na Koncie Oszczędnościowym.

  Jak wypłacić pieniądze z konta oszczędnościowego Pekao?

  Najprościej jest zrealizować przelew na inny rachunek bankowy, ponieważ z konta oszczędnościowego bez problemu możesz zrealizować przelewy.

  Czy konto w Pekao SA jest darmowe?

  Bank nie pobiera opłaty za prowadzenie rachunku i to niezależnie od wykazywanej aktywności. Darmowe jest też wydanie karty i korzystanie z niej podczas codziennych transakcji, z korzystaniem z bankomatów na całym świecie włącznie.

  Załóż konto tutaj

Przeglądasz 1 post (z 1 razem)
 • Musisz być zalogowany, żeby odpowiedzieć na wątek.
https://forum-kredytowe.org/forum/temat/pekao-s-a-konto-osobiste-z-bonusem-opinie-200-zl-oplaty/Doradcy Forum KredytowegoTagged: Pekao konto oszczędnościowe, Pekao Przekorzystne Ten wątek ma 0 replies, 1 voice, i został zaktualizowany 1 month, 2 weeks temu przez Doradcy Forum Kredytowego. Przeglądasz 1 post (z 1 razem) Autor Wpisy 23 grudnia 2022 at 07:31 #60333 Doradcy Forum KredytowegoKeymaster Jakie są zalety konta Pekao Przekorzystne? KAMPANIA Z PROCESEM ON-LINE do 200 zł od banku za spełnienie warunków 8%...Doradcy Forum Kredytowegojan Nowakadmin@forum-kredytowe.orgAdministratorEksperci Forum Kredytowego [forum-kredytowe.org] to specjaliści z zakresu: kredytów bankowych, pożyczek prywatnych, pożyczek hipotecznych, chwilówek i więcej. Masz pytania? Dodaj komentarz - eksperci odpowiedzą.Forum-Kredytowe.orgForum Kredytowe: Kredyty i Pożyczki - Pomoc, Opinie, Porady