Forum Forum Kredytowe Kredyty bankowe Gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej: Forum, bez BIK, Banki

Przeglądasz 1 post (z 1 razem)
 • Autor
  Odpowiedzi
 • #59965 Odpowiedz

  Gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej

  Jak wiadomo, aby otrzymać pozytywną decyzję w sprawie kredytu w banku, niezbędna jest odpowiednia zdolność kredytowa. W internecie jest wiele informacji na ten temat, jednak nie zawsze są czytelne. Gdzie dostać kredyt bez zdolności kredytowej? Odpowiedź: nie ma takiego!

  Kredyt to świadczenie udzielane przez banki. A te są wyjątkowo kontrolowane w zakresie badania zdolności kredytowej. Możesz jednak poszukać pożyczki bez BIK i badania zdolności, a te są udzielane z prywatnych środków pożyczkodawców. Przeczytaj artykuł do końca i dowiedz się, gdzie uzyskać taką pożyczkę.

  Trudne kredyty „na lewo”!

  Banki, które dają kredyt bez BIK

  Pożyczki bez BIK to pożyczki oferowane przez firmy pożyczkowe, które nie sprawdzają Klientów w Biurze Informacji Kredytowej. Każdy bank weryfikuję bazę BIK. Zatem, aby uzyskać pożyczkę najlepiej udać się do prywatnego inwestora lub firmy pozabankowej.

  1. Profi Credit
  2. Provident
  3. Vivus
  4. Actius Finanse Polska
  5. Conectum Invest

  dla bardzo zadłużonych bez zdolności kredytowej

  Czy pożyczki dla bardzo zadłużonych bez zdolności kredytowej online są możliwe? Niestety musimy Was rozczarować. Nie ma takiej opcji jeśli nie posiadasz zabezpieczenia pożyczki w postaci np. nieruchomości. Więcej o tym co wpływa na Twoją zdolność kredytową – tutaj.

  Gwarantowana pożyczka dla zadłużonych

  W ofercie jakich firm znajduje się gwarantowana pożyczka dla zadłużonych? Sprawdź tutaj: klik

  Kredyt na oświadczenie

  Kredyt na oświadczenie bez badania zdolności kredytowej nie będzie możliwy do otrzymania w banku. Najczęściej takie pożyczki dostępne są w prywatnych firmach. Po zmianach w ustawie antylichwiarskiej nawet firma pozabankowa będzie musiała zweryfikować zdolność kredytową potencjalnego klienta. Jeśli tego nie zrobi zostanie ukarana. 

  Aplikuj po pożyczkę bez BIK. 

Przeglądasz 1 post (z 1 razem)
Odpowiedz na: Gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej: Forum, bez BIK, Banki
Twoja odpowiedź:
Doradcy Forum KredytowegoForum › Forum Kredytowe › Kredyty bankowe › Gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej: Forum, bez BIK, Banki Tagged: Gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej Ten wątek ma 0 replies, 1 voice, i został zaktualizowany 3 tygodnie, 2 dni temu przez Doradcy Forum Kredytowego. Przeglądasz 1 post (z 1 razem) Autor Odpowiedzi 27 marca 2024 at...Forum Kredytowe: Banki, Chwilówki, Twoje Finanse -> Zadaj pytanie