• This topic is empty.
Przeglądasz 1 post (z 1 razem)
  • Autor
    Wpisy
  • #60940

    Tak, wierzyciel może wystąpić z kolejnym nakazem zapłaty po wcześniejszym niespłaceniu długu. W przypadku gdy dłużnik nie wywiąże się ze spłaty długu w terminie określonym w pierwszym nakazie zapłaty w EPU, złożysz skuteczny sprzeciw a są umorzy postępowanie, wierzyciel może wystąpić z kolejnym wnioskiem o nakaz zapłaty, w którym będzie żądał spłaty całości długu wraz z kosztami oraz odsetkami za opóźnienie.

    Wierzyciel może kontynuować takie kroki aż do całkowitej spłaty długu lub do podjęcia innych kroków egzekucyjnych. Warto zauważyć, że każdy kolejny nakaz zapłaty będzie wiązał się z dodatkowymi kosztami dla dłużnika.

Przeglądasz 1 post (z 1 razem)
  • Musisz być zalogowany, żeby odpowiedzieć na wątek.
Doradcy Forum KredytowegoTagged: Nakaz zapłaty, sprzeciw od nakazu zapłaty This topic is empty. Przeglądasz 1 post (z 1 razem) Autor Wpisy 19 kwietnia 2023 at 19:31 #60940 Doradcy Forum KredytowegoKeymaster Tak, wierzyciel może wystąpić z kolejnym nakazem zapłaty po wcześniejszym niespłaceniu długu. W przypadku gdy dłużnik nie wywiąże się ze spłaty długu w terminie określonym w pierwszym nakazie zapłaty w...Forum Kredytowe: Kredyty i Pożyczki - Pomoc, Opinie, Porady