Forum Forum Kredytowe Pomoc dla zadłużonych Dłużnicy i Windykacja Czy wierzyciel może wystąpić z kolejnym nakazem zapłaty po wcześniejszym umorzeniu w EPU?

  • Czytaj wątek i dodaj odpowiedź.
Przeglądasz 1 post (z 1 razem)
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #60940 Odpowiedz

    Tak, wierzyciel może wystąpić z kolejnym nakazem zapłaty po wcześniejszym niespłaceniu długu. W przypadku gdy dłużnik nie wywiąże się ze spłaty długu w terminie określonym w pierwszym nakazie zapłaty w EPU, złożysz skuteczny sprzeciw a są umorzy postępowanie, wierzyciel może wystąpić z kolejnym wnioskiem o nakaz zapłaty, w którym będzie żądał spłaty całości długu wraz z kosztami oraz odsetkami za opóźnienie.

    Wierzyciel może kontynuować takie kroki aż do całkowitej spłaty długu lub do podjęcia innych kroków egzekucyjnych. Warto zauważyć, że każdy kolejny nakaz zapłaty będzie wiązał się z dodatkowymi kosztami dla dłużnika.

Przeglądasz 1 post (z 1 razem)
Odpowiedz na: Czy wierzyciel może wystąpić z kolejnym nakazem zapłaty po wcześniejszym umorzeniu w EPU?
Twoja odpowiedź:
Doradcy Forum KredytowegoForum › Forum Kredytowe › Pomoc dla zadłużonych › Dłużnicy i Windykacja › Czy wierzyciel może wystąpić z kolejnym nakazem zapłaty po wcześniejszym umorzeniu w EPU? Tagged: Nakaz zapłaty, sprzeciw od nakazu zapłaty Czytaj wątek i dodaj odpowiedź. Przeglądasz 1 post (z 1 razem) Autor Odpowiedzi 26 marca 2024 at 16:59 #60940 Odpowiedz Doradcy Forum KredytowegoKeymaster Tak, wierzyciel może wystąpić...Forum Kredytowe: Banki, Chwilówki, Twoje Finanse -> Zadaj pytanie