Forum Forum Kredytowe Czy istnieją firmy lub organizacje, które mogą pomóc mi w przypadku otrzymania nakazu zapłaty?

 • Czytaj wątek i dodaj odpowiedź.
Przeglądasz 1 post (z 1 razem)
 • Autor
  Odpowiedzi
 • #60924 Odpowiedz

  Tak, istnieją firmy i organizacje, które mogą pomóc dłużnikom w przypadku otrzymania nakazu zapłaty. Poniżej przedstawiam kilka z nich:

  1. Biuro Informacji Kredytowej (BIK) – to instytucja, która gromadzi informacje na temat historii kredytowej konsumentów i udostępnia je instytucjom finansowym. Dłużnik może sprawdzić w BIK swoją historię kredytową i uzyskać informacje na temat spłaty swoich zobowiązań.
  2. Poradnie prawne – to organizacje, które udzielają bezpłatnych porad prawnych. Dłużnik może skorzystać z pomocy prawnika i uzyskać informacje na temat swoich praw oraz możliwych sposobów spłaty długu.
  3. Fundacja Wsparcia Konsumentów – to organizacja, która pomaga konsumentom w rozwiązywaniu problemów finansowych i prawnych. Fundacja oferuje m.in. porady prawne oraz pomoc w negocjacjach z wierzycielami.
  4. Federacja Konsumentów – to organizacja, która działa na rzecz ochrony praw konsumentów. Federacja oferuje m.in. pomoc w negocjacjach z wierzycielami oraz reprezentację przed sądem.

  Warto pamiętać, że wybór odpowiedniej organizacji lub firmy powinien być dokładnie przemyślany i związany z konkretnymi potrzebami dłużnika.

Przeglądasz 1 post (z 1 razem)
Odpowiedz na: Czy istnieją firmy lub organizacje, które mogą pomóc mi w przypadku otrzymania nakazu zapłaty?
Twoja odpowiedź:
Doradcy Forum KredytowegoForum › Forum Kredytowe › Czy istnieją firmy lub organizacje, które mogą pomóc mi w przypadku otrzymania nakazu zapłaty? Czytaj wątek i dodaj odpowiedź. Przeglądasz 1 post (z 1 razem) Autor Odpowiedzi 3 kwietnia 2023 at 12:38 #60924 Odpowiedz Doradcy Forum KredytowegoKeymaster Tak, istnieją firmy i organizacje, które mogą pomóc dłużnikom w przypadku otrzymania nakazu zapłaty. Poniżej przedstawiam...Forum Kredytowe: Banki, Chwilówki, Twoje Finanse -> Zadaj pytanie