Przeglądasz 1 post (z 1 razem)
 • Autor
  Wpisy
 • #60868

  As Kredyt

  Askredyt.pl nie jest firmą pożyczkową. To pośrednik pożyczkowy zapewniający najwyższą jakość usług w sektorze pozabankowych pożyczek online. Serwis gromadzi informacje, które udostępniają klienci w trakcie wypełniania wniosku. Dzięki tym danym dopasowuje ofertę do aktualnych potrzeb i możliwości pożyczkobiorcy. Askredyt.pl ma prawo udostępniać dane dotyczące klientów firmom pożyczkowym w celu udzielenia pożyczki.

  Czy sprawdza BIK?

  AsKredyt jako pośrednik kredytowy nie udziela pożyczek, zatem nie sprawdza BIK. BIK natomiast jest sprawdzany przez firmy, które udzielają pożyczek za pośrednictwem AsKredyt.pl
  – Pieniądze z pożyczek mogą być:
  – Przeznaczone na dowolny cel
  – Aż o 150 000 zł
  – Rozłóż spłatę na wygodne raty
  – Wypełnij prosty wniosek
  – Nie martw się formalnościami
  – Ciesz się pieniędzmi na swoim koncie

  Logowanie

  Administratorem danych osobowych jest Loando Direct Sp. z o.o., KRS: 0000624003, z siedzibą w Warszawie przy Aleje Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa. Dane osobowe są przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu obsługi wniosku o pożyczkę a także w celach marketingowych przez Loando Direct Sp. z o.o. oraz podmioty współpracujące z Loando Direct w razie wyrażenia zgody.

  Firma

  Serwis znajdującego się pod adresem askredyt.pl, prowadzony jest przez firmę Money Beat Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Aleje Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa, NIP 522-304-01-40, REGON: 362678227.

Przeglądasz 1 post (z 1 razem)
 • Musisz być zalogowany, żeby odpowiedzieć na wątek.
Doradcy Forum KredytowegoTagged: As Kredyt opinie, AsKredyt.pl Ten wątek ma 0 replies, 1 voice, i został zaktualizowany 1 month, 1 week temu przez Doradcy Forum Kredytowego. Przeglądasz 1 post (z 1 razem) Autor Wpisy 19 kwietnia 2023 at 23:01 #60868 Doradcy Forum KredytowegoKeymaster As Kredyt Askredyt.pl nie jest firmą pożyczkową. To pośrednik pożyczkowy zapewniający najwyższą jakość usług w sektorze pozabankowych pożyczek...Forum Kredytowe: Kredyty i Pożyczki - Pomoc, Opinie, Porady