Forum Forum Kredytowe Kredyty hipoteczne Kiedy możemy zostać posądzeni o wyłudzenie kredytu? Odpowiedz na: Kiedy możemy zostać posądzeni o wyłudzenie kredytu?

#50789
Jako12
Guest

To jest chyba oczywiste, że jeśli ktoś jest uczciwy i bierze kredyt, wypełniając całą dokumentację, wniosek kredytowy zgodnie z prawdą, to nie ma się co martwić, że ktoś posądzi go o wyłudzenie. Nawet jeśli przyszedłby trudny okres i nie moglibyśmy takiego kredytu dalej spłacać. Proponuję wiec nie kombinować, tylko wypełniać wnioski kredytowe zgodnie z prawdą, a wtedy nie będzie trzeba się zastanawiać, czy zostaniemy posądzeni o wyłudzenie.

Forum › Forum Kredytowe › Kredyty hipoteczne › Kiedy możemy zostać posądzeni o wyłudzenie kredytu? › Odpowiedz na: Kiedy możemy zostać posądzeni o wyłudzenie kredytu? 19 kwietnia 2023 at 18:15 #50789 Jako12Guest To jest chyba oczywiste, że jeśli ktoś jest uczciwy i bierze kredyt, wypełniając całą dokumentację, wniosek kredytowy zgodnie z prawdą, to...Forum Kredytowe: Kredyty i Pożyczki - Pomoc, Opinie, Porady