TRAGEDIA!! odradzam (mam porównanie z ENEL-MED) w PZU, wszystkie wizyty umawiasz za pośrednictwa infolini, która jest dodatkowo płatna. Nie czytają zgłoszeń internetowych, potem twierdzą, że zgłoszenie nie dotarło. Poza tym w placówkach z którymi mają podpisaną umowę jak tylko słyszą PZU to terminy od razu są odległe.
Pracują tam ludzie bardzo nie kompetentni i najciekawsze jak rodzi się problem to zawsze pada hasło “ja panią rozumiem” i sprawa uważana jest za załatwioną po myśli PZU.
TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!

1/5 - (1 vote)
https://forum-kredytowe.org/dwqa-answer/odpowiedz-dlapzu-zdrowie-i-opieka-medyczna-wasze-opinie-17/ReginaTRAGEDIA!! odradzam (mam porównanie z ENEL-MED) w PZU, wszystkie wizyty umawiasz za pośrednictwa infolini, która jest dodatkowo płatna. Nie czytają zgłoszeń internetowych, potem twierdzą, że zgłoszenie nie dotarło. Poza tym w placówkach z którymi mają podpisaną umowę jak tylko słyszą PZU to terminy od razu są odległe. Pracują tam ludzie...Doradcy Forum Kredytowegojan Nowakadmin@forum-kredytowe.orgAdministratorEksperci Forum Kredytowego [forum-kredytowe.org] to specjaliści z zakresu: kredytów bankowych, pożyczek prywatnych, pożyczek hipotecznych, chwilówek i więcej. Masz pytania? Dodaj komentarz - eksperci odpowiedzą.Forum-Kredytowe.orgForum Kredytowe: Kredyty i Pożyczki - Pomoc, Opinie, Porady