Nie generalizujmy, że każdy pośrednik jest zły bo pobiera prowizje. Dzisiejszy świat finansów wygląda w ten sposób. Pośrednicy przez to że naganiają klientów Banką mają większe pole do popisu i większe dojścia.
Zgadzam się że Pośrednicy typu ekspander, open robią dużo zapytań ponieważ jest tam spora rotacja i jest wielu niedoświadczonych pracowników, którzy działają w ten sposób.
Sam byłem ofiarą tego typu działań. Mi pomogła jedna firma prowizja to 8% od kwoty, którą mi uzyskali w było to 4000 zł. 

3.5/5 - (8 votes)
https://forum-kredytowe.org/dwqa-answer/odpowiedz-dlaposrednicy-finansowi-ktorych-nalezy-unikac-4/izuniaNie generalizujmy, że każdy pośrednik jest zły bo pobiera prowizje. Dzisiejszy świat finansów wygląda w ten sposób. Pośrednicy przez to że naganiają klientów Banką mają większe pole do popisu i większe dojścia. Zgadzam się że Pośrednicy typu ekspander, open robią dużo zapytań ponieważ jest tam spora rotacja i jest wielu... UserForum-Kredytowe.orgForum Kredytowe: Kredyty i Pożyczki - Pomoc, Opinie, Porady