0
(0)

Żądnie danych wrażliwych, bez przedstawienia się a tylko po podaniu nazwy firmy w imieniu, której się dzwoni, brak uzyskania zgody na nagrywanie rozmowy, nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem ani nie są zgodne z kodeksem etyki windykatora. Wykorzystując niewiedzę społeczeństwa windykatorzy, niestety coraz częściej przekraczając zasady prawa i współżycia społecznego.
W wielu przypadkach jeżeli windykator w trakcie rozmowy telefonicznej próbuje wyłudzić  pieniądze  i straszy przy tym sądami i kosztami, to jest więcej niż pewne, że nie ma żadnych podstaw by domagać się  jakichkolwiek pieniędzy, że niema  podstaw do dochodzenia należności i w sądzie nie będzie potrafił niczego udowodnić.

Czy podobał Ci się wpis?

Kliknij i dodaj ocenę!

Ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Bądź pierwszym, który doda ocenę

Ponieważ uznałeś wpis za przydatny...

Śledź nas w mediach społecznościowych!

Przykro nam, że uznałeś wpis za nieużyteczny!

Powiedz nam jak możemy poprawić wpis!

Jak możemy poprawić wpis?

OzŻądnie danych wrażliwych, bez przedstawienia się a tylko po podaniu nazwy firmy w imieniu, której się dzwoni, brak uzyskania zgody na nagrywanie rozmowy, nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem ani nie są zgodne z kodeksem etyki windykatora. Wykorzystując niewiedzę społeczeństwa windykatorzy, niestety coraz częściej przekraczając zasady prawa i współżycia...Forum Kredytowe: Kredyty i Pożyczki - Pomoc, Opinie, Porady