Firmy windykacyjne stworzyły wokół siebie mit, jakoby to one oddłużały. Przecież to nie prawda! Taka firma kupuje dlug od wierzyciela, oczywiście za ułamek wartości, potem dolicza sobie koszty i obciąża nimi dłużnika. Co sprytniejsza firma przekaże sprawę do swojej spółki zależnej, która dolicza kolejne koszty i kieruje sprawę do sądu i komornika. 

Jeśli kto się nie zna to nie wie. Ale taka firma windykacyjna takim manewrem zarabia, a i oczyszcza wokół siebie atmosferę. 

Polecam sprawdzenie kredytów w zakresie ubezpieczeń i prowizji, sprawdzenie kredytów szczególnie konsolidacyjnych. 

Dla zainteresowanych pomocą jestem dostępny pod mailem ogólnym forum: kontakt@forum-oddluzanie.pl 

Dodaj ocenę
https://forum-kredytowe.org/dwqa-answer/odpowiedz-dlafirma-skupujaca-dlugi-2/AdamFirmy windykacyjne stworzyły wokół siebie mit, jakoby to one oddłużały. Przecież to nie prawda! Taka firma kupuje dlug od wierzyciela, oczywiście za ułamek wartości, potem dolicza sobie koszty i obciąża nimi dłużnika. Co sprytniejsza firma przekaże sprawę do swojej spółki zależnej, która dolicza kolejne koszty i kieruje sprawę do...Doradcy Forum Kredytowegojan Nowakadmin@forum-kredytowe.orgAdministratorEksperci Forum Kredytowego [forum-kredytowe.org] to specjaliści z zakresu: kredytów bankowych, pożyczek prywatnych, pożyczek hipotecznych, chwilówek i więcej. Masz pytania? Dodaj komentarz - eksperci odpowiedzą.Forum-Kredytowe.orgForum Kredytowe: Kredyty i Pożyczki - Pomoc, Opinie, Porady