0
(0)

To prawda…w/w firemka czyli KFCO ”Kancelaria” Finansowa Centrum Oddłużeń to zwykłe wyłudzanie pieniędzy. Wprowadzają w błąd ponieważ szumnie nazwali się Kancelarią, a Kancelarią nie są ! ! ! Przestrzegam tam nie pracuje żaden prawnik,ani radca prawny. Miałam do czynienia z tą firmą i wiem,że powstała ona na skutek niekompetencji dwóch pracownic,które pracowały w innym centrum oddłużania. Mało tego jedna z pracownic posługuje się mianem Pani mecenas,a Panią mecenas nie jest. Każdy z pracowników tak tą osobę mianuje nie prostując tego podczas rozmów lub spotkań z klientami. To zwykłe OSZUSTWO ! ! ! Także jeśli ktoś trafi na Panią Dominikę i będzie się przedstawiała jako mecenas,to proszę mieć na uwadze,że ta osoba Panią mecenas nie jest. Za konsultacje z tą Panią wołają pieniądze za poradę prawną. Zwykłe wyłudzanie pieniędzy. Na temat tej spółki mogę się jeszcze długo rozpisywać,ale czy warto?
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM ! ! !
Odnośnik Kancelarii bo chyba nie widzą jakim podmiotem Kancelarię mogą nazwać 
”Radcy prawni i adwokaci przekonują, że firmy działające pod szyldem kancelarii prawnych mogą wprowadzać klientów w błąd. Komisja praktyk rynkowych i konkurencji, która działa przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, podejmuje interwencje, jeśli w jakiś sposób nawiązują do symboliki adwokatury. Nazwa „kancelaria” jest zastrzeżona dla firm, w których zawód wykonuje radca lub adwokat.

Czy podobał Ci się wpis?

Kliknij i dodaj ocenę!

Ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Bądź pierwszym, który doda ocenę

Ponieważ uznałeś wpis za przydatny...

Śledź nas w mediach społecznościowych!

Przykro nam, że uznałeś wpis za nieużyteczny!

Powiedz nam jak możemy poprawić wpis!

Jak możemy poprawić wpis?

KatarzynaTo prawda...w/w firemka czyli KFCO ''Kancelaria'' Finansowa Centrum Oddłużeń to zwykłe wyłudzanie pieniędzy. Wprowadzają w błąd ponieważ szumnie nazwali się Kancelarią, a Kancelarią nie są ! ! ! Przestrzegam tam nie pracuje żaden prawnik,ani radca prawny. Miałam do czynienia z tą firmą i wiem,że powstała ona na skutek niekompetencji...Forum Kredytowe: Kredyty i Pożyczki - Pomoc, Opinie, Porady