Powiem krótko.Byłem wielokrotnym klientem Conectum w przypadku nakazów zapłaty.Zawsze zadowolonym. W tym miesiącu zgłosiłem się do nich po kredyt.Totalne nieporozumienie. Brak konkretów a jeśli chodzi o kredyt to mówią, że szukają najlepszej opcji. Ale przez tydzień!?!?
Trudno. Co się stało z dawnym Conectum? Zero pokory, to, że są najwięksi na rynku i mają najwięcej klientów nie upoważnia ich do traktowania klientów na zasadzie: “jak nie ten, to następny”. Szczerze to za sprzeciwy od nakazów daje plus, za kredyty olbrzymi minus.

4.2/5 - (4 votes)
https://forum-kredytowe.org/dwqa-answer/odpowiedz-dlaconectum-finanse-wasze-opinie-33/George81Powiem krótko.Byłem wielokrotnym klientem Conectum w przypadku nakazów zapłaty.Zawsze zadowolonym. W tym miesiącu zgłosiłem się do nich po kredyt.Totalne nieporozumienie. Brak konkretów a jeśli chodzi o kredyt to mówią, że szukają najlepszej opcji. Ale przez tydzień!?!? Trudno. Co się stało z dawnym Conectum? Zero pokory, to, że są najwięksi... UserForum-Kredytowe.orgForum Kredytowe: Kredyty i Pożyczki - Pomoc, Opinie, Porady