Forum Forum Kredytowe Pomoc dla zadłużonych Rozprawa w Sądzie.

  • Czytaj wątek i dodaj odpowiedź.
Przeglądasz 1 post (z 3 razem)
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #39380 Odpowiedz
    Malva50
    Gość forum; Lokalizacja: Polska

    Co grozi mi jeśli nie pójdę na rozprawę w sądzie za niespłaconą chwilówkę? Czy może przyjechać policja, która doprowadzi mnie do Sądu?

    #39385 Odpowiedz
    IrennaMaja
    Gość forum; Lokalizacja: Polska

    Jak nie pójdziesz to pamiętaj, żeby po rozprawie złożyć wniosek o wydanie wyroku z uzasadnieniem, aby się odwołać ewentualnie. Jest na to 7 dni.

    #39384 Odpowiedz
    AgniesiaWrona
    Gość forum; Lokalizacja: Polska

    Za długi w Polsce nie idzie się do więzienia, no chyba że za alimenty. Jeśli nie pojawisz się na rozprawie stracisz możliwość przedstawienia swojej sytuacji przed Sądem. Co innego na papierze, a co innego pójść osobiście i poinformować Sąd o swoich problemach. Możesz też na rozprawie prosić o rozłożenie długu na raty. Polecam iść.

Przeglądasz 1 post (z 3 razem)
Odpowiedz na: Rozprawa w Sądzie.
Twoja odpowiedź:




Forum › Forum Kredytowe › Pomoc dla zadłużonych › Rozprawa w Sądzie. Czytaj wątek i dodaj odpowiedź. Przeglądasz 1 post (z 3 razem) Autor Odpowiedzi 26 stycznia 2022 at 20:31 #39380 Odpowiedz Malva50Gość forum; Lokalizacja: Polska Co grozi mi jeśli nie pójdę na rozprawę w sądzie za niespłaconą chwilówkę? Czy może przyjechać policja, która doprowadzi mnie do Sądu? 26 marca...Forum Kredytowe: Banki, Chwilówki, Twoje Finanse -> Zadaj pytanie