Home Forum Kredytowe Kredyty hipoteczne Kiedy możemy zostać posądzeni o wyłudzenie kredytu? Odpowiedz na: Kiedy możemy zostać posądzeni o wyłudzenie kredytu?

#50784
tymi
Guest

Tak, nie regulowanie należności kredytowych, nie jest podstawą do stawiania zarzutów karnych, ale jest tu na pewno co najmniej jeden wyjątek. Jeśli nie spłacamy rat, ponieważ zatailiśmy przed kredytodawcą przesłanki, które doprowadziły nas do trudnej sytuacji finansowej i uniemożliwiły wywiązywanie się z umowy kredytowej, nasz wierzyciel może złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.

https://forum-kredytowe.org/forums/r/50784/Home › Forum Kredytowe › Kredyty hipoteczne › Kiedy możemy zostać posądzeni o wyłudzenie kredytu? › Odpowiedz na: Kiedy możemy zostać posądzeni o wyłudzenie kredytu? 21 sierpnia 2021 at 16:18 #50784 tymiGuest Tak, nie regulowanie należności kredytowych, nie jest podstawą do stawiania zarzutów karnych, ale jest tu na pewno co najmniej jeden wyjątek.... UserForum-Kredytowe.orgForum Kredytowe: Kredyty i Pożyczki - Pomoc, Opinie, Porady