Jeśli właściciel wysyła pisma z nakazem zapłaty, a ty sobie tego nie życzysz, możesz zgłosić to jako uporczywe nękanie lub wysłać pismo do wierzyciela, wzywające do zaprzestania.
https://forum-kredytowe.org/forum/odpowiedz/50558/Forum Kredytowe: pytania i odpowiedzi › Fora › Dyskusje ogólne › Sprzeciw od nakazu zapłaty. › Odpowiedz na: Sprzeciw od nakazu zapłaty.
6 kwietnia 2026 o 08:33
#50558
MiroGość
Jeśli właściciel wysyła pisma z nakazem zapłaty, a ty sobie tego nie życzysz, możesz zgłosić to jako uporczywe nękanie lub wysłać pismo do wierzyciela,...UserForum Kredytowe - Pomoc Dla Zadłużonych